PRINSENSPUL IN HET WILD?

*OranjeZaKLantarentjeInbroekZaKstopT*
;o)
TAG(-S): oranje
SPECIAAL VOOR MIJN TEQUILA CHUM

"When life hands you lemons,
ask for tequila and salt."
en zo niet, dan toch....
UITSLOVERIJ in de HALVE PIJP ;o))
Gisteravond, uurtje of twaalf: WestblaaK

TAG(-S): skaten
AND IT ENDS WITH MY SWEETDINNEN

FF naar de Betty Ford
TAG(-S): dansen,vriendschap
HALF WAY THERE

ALL by MySelF
TAG(-S): lente,skaten
COME ON MYLADY RISE AND SHINE!
Daar waar ik gisteren (en eergisteren ook for that mather) een beetje heb zitten balen en hoofdzakelijk zat te verzanden in het dan iig maar zo mooi mogelijk maken van mijn site'tjes hier en daar. Wat resul-teerde in het zijn van een soort van ongewassen, humeurige, kluizenaarsachtige computer(Nep)NerD. Daar ga ik het vandaag helemaaL anders -trachten te- doen. Tis negen uur, het zonnetje schijnt, de dag ligt voor je. Je mag en kunt er mee doen wat je maar wilt... Kom oP! Naar buiten! Rise and Shine, je kunt het !!!
TAG(-S): gemoed,lente
FORUM NU OOK MET MOOI LOGOOTJE

Thanx to Joris (dÉ web-log.nl goeroe ;o)) weet ik nu ook hoe ik
een mooi en eigen logo op mijn NeW-ForuM kan zetten. Mooi zo toch?
Check it OUt !!!
TAG(-S): webdesignen
BY THE WAY, ZE IS ER WEER

TAG(-S): gemoed
'WEBDESIGNER IN SPÉ'-FORUM
Ik heb gisteravond een eigen Forum weten te downloaden, uploaden, installeren en draaiende gekregen. *trotskijkt* Het is precies hetzelfde Forum als datgene hier op Web-log-NL, alleen deze is helemaal toegespitst op het webdesignen en alles wat daar bij komt kijken. Maar dan niet voor die doorgewinterde Nerd-achtige (hahaha ik ben gewoon jaloers) Webdesigners. Nee, dit is voor mensen zoals ik, die het webdesignen net ontdekken en die elkaar hier een beetje kunnen contacten en helpen. Ik ga sowieso al mijn medecursisten benaderen, maar natuurlijk is iedereen die ook maar enigszins geinteresseerd is, welkom. Eigenlijk moeten we er juist ook een paar "doorgewinterde" bij hebben ...*winkwink*... want waarschijnlijk kunnen we wel wat hulp gebruiken. Ik heb het Forum wel op een Lycos-site moeten zetten, want mijn Planet-provider ondersteunt het php-werk niet. Dit betekent dat er wel wat reclame overheen schuift (balen wel hoor!). Bovendien zit er een foutje in, want als je een berichtje stuurt dan krijg je een foutmelding (alhoewel het bericht dus WEL wordt geplaatst). Dat is ook wel irritant en dat ligt volgens mij ook aan Lycos, al weet ik dat niet zeker (heeft er nog iemand tips???)
Maarrrr dat lossen wel allemaal nog wel op, the bottomline IS dat ik een prachtig Forum heb en dat ik het leuk vind als er geinteresseerde "WEB-mensen" komen kijken en zich registreren!

TAG(-S): webdesignen
BIJNA PRIJS
Status: Bevoorrechte klant. Ja hoorrrrr..... Ik ben weer BeReCLose!!! Ik mag gewoon vertellen hoe ik de poet wil hebben, in 1 keer op mijn rekening? Of de alle nog komende jaren een mooie toelage op mijn account? En als ik de auto er ook nog bij win, wil ik dan een blauwe of toch liever die mooie rooie? Of liever nog meer caSh? want dat kan natuurlijk ook. En als ze dan komen he, op die mooie dag. Wil ik dan met de limo mee? En blijven slapen in een mooi hotel, samen met mijn partner? Het kan allemaal, u mag het zeggen. Gewoon eventjes aanvinken mevrouwtje, u was nog nooit zo dichtbij....
AMY
In het voorjaar van 2003 was er in een gedeelte van mijn vriendinnenkring een echte BabyBooM gaande en ik heb een hoop baby'tjes de fles zitten geven ;o). Maar vandaag is bijzonder; vandaag is Amy jarig.
Amy kwam inene op 18 apriL, dat was de goede vrijdag van vorig jaar. En dit terwijl ze eigenlijk pas in juni werd verwacht, min of meer tegelijkertijd met de andere baby'tjes in mijn omgeving. Ze was zo klein en kwetsbaar, moest natuurlijk in het ziekenhuis blijven en dat waren hele spannende tijden voor haar paps en mams.
Maar die tijgert deed en doet het hartstikke goed en zometeen ga ik naar d'r feestje, om een stukkie taart te eten op d'r eerste verjaardag.
Gefeliciteerd meiske!

TAG(-S): kids
GRAPPIG LETTERTIEPJE
Misschien is ie al OuD en bekend, maar ik vind het wel
GrappiG om op deze site iets in te typen en het dan in een NakeD-People-LettertiepjE te zien verschijnen...

hier ff klikken dan,
(tis wel een PiepselaPornOsite BTW)
enne.... thanx DorIE!
TAG(-S): www
WEEEEEEEKEND!

En NU is het Weekend!!!!! Ik ben net al even goed begonnen met het inslaan van wat kleding (binnen no-time 3 tassen voL) en ja ik zie het, het lijkt nu net een hoop wasgoed, but Thank God that isn't iT !!! *grinn* het zijn allemaal leuke nieuwe dingen en vanavond trek ik het eerste aan *oogjeknipt* want ik ga met vriendin A. de bloemetjes buiten zetten!
KILOMETERS VRETEN
Deze week had ik een project in Leeuwarden. Natuurlijk weer de nodige kuL meegemaakt, zowel in het project (=bouw van nieuwe winkel=vestiging van het bedrijf waar ik werk) als op de weg, want het betekende natuurlijk ook kiLometersvreten, iedere dag een aardig ritje. Het dieptepunt was natuurlijk een weer net iets te late blik op "die ettertjes" die daar ver weg in de polder, hun flitsertje in een tuin langs de snelweg, achter een speedboot (jawel!) hadden verstopt. Tssss... dat is dus niet zo SpeedbooT!!!
Goed, laat ik daar nu maar niet te lang bij stilstaan, we zien de nota wel weer verschijnen.
Maar het heeft iets geks vind ik. Zo uren in je eentje op de weg. Zo stil, zo met jezelf, lijkt een soort roes soms, zeker met dat zonnetje op je bol en de radio op de achtergrond waar allerlei bizarre berichten en reportages "uitkomen" (radio 1 stond op en er IS wat gaande momenteel, tsjongejonge).
En dan af en toe eens stoppen, om te tanken, of mezelf te buiten te gaan aan het inslaan van snoep :s ÓF om lekker een kwartiertje te relaxen, op een parkeerplaats langs de weg, met de deur open en je kop in het zonnetje, even zÓnder voorruit ertussen, dan is het ineens even heel lekker, dat zogenaamde vertegenwoordigers- / vrachtwagenchauffeursbestaan dat ik soms heel even proef (denk ik).
TAG(-S): peugje,work
LO(O)P(T)EN OP ROLLETJES
en tweede PaaS dan?
ook weer hele m aal Leuk Leuk Leuk
h et liep enorm op r OL Letjes...

TAG(-S): pasen,skaten
MIJMERPLAAT
I dig my toes into the sand
The ocean looks like a thousand diamonds strewn across a blue plate
I lean against the wind, pretend that i am weightless
And in this moment i am happy
I wish you were here
I lay my head onto the sand
The sky resembles a backlit canopy with holes punched in it
I'm counting ufo's
I signal them with my lighter
And in this moment i am happy, happy
I wish you were here
The world's a roller coaster
And I am not strapped in
Maybe I should hold with care
But my hands are busy in the air
I wish you were here
( incubes )

TAG(-S): lyric
24 UURTJES 1E PAASDAG

*murphy's*goeieband*opstootje*nepgangster*
*uitsmijter*apfelstrudeltjes*gezellig*blij*zussieEnzwager*
*hyperhyper*ODtjeinlevendeLijve*goodmusic*
*EdjesAuto*dansen*VibEs*lolopdansvloer*liftnaarhuis*
*lekkerslapen*ontbijtje*koffie*zitten*
*chatten*skaten*MaasboulevarD*fotootjes*
*kletskletsklets*lachen*
*gezellig*biertjes*WittedeWitH*skaten*beetjekoud*
*ffpauze*liftnaarJap*alternatiefPaasdiner*stokjes
*paps&mams*sAkeetjes*vis&vlees*lekker*gezellig*moe
*twijfel*verstandigbesluit*lekkerslapen*
*zucht*
twasgewoonGoed
TAG(-S): pasen
EITJETRAP
kan natuurlijk niet achterblijven
met nog wat "fijne paas"-wensjes enzo, dus bij deze;
F I J N E - P A A S D A G E N ! maar P A Z Z O O K O P !

er liggen OVERAL eieren (op de (v)Loer) !!!
TAG(-S): pasen
OVER DE CIRCEL VAN HET LEVEN.... MOOI!
Lightning crashes, a new mother criesher placenta falls to the floor
The angel opens her eyes
the confusion sets in
before the doctor can even close the door
Lightning Crashes, an old mother dies
her intentions fall to the floor
The angel closes her eyes
the confusion that was hers,
belongs now, to the baby down the hall
Oh now feel it comin back again
like a rollin' thunder chasing the wind
forces pullin' from the center of the Earth again
I can feel it
Lightning Crashes, a new mother cries
this moment she's been waiting for
The angel opens her eyes
Pale blue colored iris, presents the circle
and puts the glory out to hide, hide
Oh now feel it comin back again
like a rollin' thunder chasing the wind
forces pullin' from the center of the Earth again
I can feel it
Live
Lightning Crashes
mooi
TAG(-S): lyric
TUTJE(S) ACHTER DE TOONBANK
Vanmiddag moest ik op de valreep nog even in een "sigarenwinkel" zijn om een strippenkaart te kopen. Staat er een heel oud vrouwtje voor me, die net iets heeft gekocht. Ze is alles nog in d'r portomonai en d'r tas aan het doen en babbelt ondertussen maar door tegen de verkoopster. Mij boeit dat niet, echt niet. Tis weekend, ik heb geen haast, laat dat mensie even lekker praten. Maar dan staat er zo'n meisje achter de toonbank met een sjacherijnig gezicht van hier tot Tokio, irriteert zich rot aan dat mens en laat dat dan ook zÓ merken, verschrikkelijk gewoon.
Ik word daar persoonlijk nogal NAAR van. Want waarom die irritatie? Alsof het voor haar wat uitmaakt, alsof zij er eerder door naar huis kan als het sneller gaat ofzo. Ze gaat mij dan uiteindelijk over het hoofd van dat vrouwtje aan mijn strippenkaart helpen en dat mensje heeft nog steeds niets door, babbelt vrolijk verder en lacht nog even heel vriendelijk naar mij. Ze had het over drie briefjes van 5 die ze nu had, misschien voor d'r kleinkinderen (?) dat vind ik lieF. Terwijl ik naar buiten loop hoor ik haar vragen: 'heb ik die envelopjes nou in mijn tas gedaan meissie?' 'Dat weet ik niet' snauwt 'meissie' terug. wat een TUTJE. Bedenkt ZIJ zich dan niet dat zij er later ook zo bij zal lopen en misschien eens om een praatje verlegen zal zitten?
Tis te hopen dat ze dan een leuker Tutje achter de toonbank treft.
TAG(-S): gezien,tafereeltje
SCREENSHOT
Ik was eigenlijk al onderweg naar bed en ik had er eigenlijk al een poosje in moeten liggen (aangezien ik morgen gewoon moet werken, nix nie goed, die vrijdag). Maarrrrrrr ik wil toch nog ff "showen" op de valreep. Vanavond druk geweest in FireWorks en in DreamWeaver om mooie knoppen te maken op mijn homepage Én een heel leuk programmaatje van M. gehad, om screenshotjes te maken. En dÁt vind ik nou nog eens handig! Kan ik jullie hier ook laten zien hoe mooi die site van mij aan het worden is. Thanx M. ende weltrusten!

TAG(-S): pc,webdesignen
KREUKELZONES IN PLAATWERK

TAG(-S): peugje
BEDRIEGELIJK NAAKT
Vandaag had ik weer bingo want op de A20 stond om een uur of zes, een fijne rij van 10 kilometer stilstaand verkeer. En dÁn gaat een mens zich op een gegeven moment vervelen. Ik at wat droge boterhammen, omdat ik die toevallig naast me had liggen en mijn maag aan het zeuren was. Kzat een beetje te rommelen in mijn tas en probeerde ondertussen te negeren dat mijn blaas het ook niet heel lang meer zou gaan trekken. Zodoende stuitte ik op mijn (weer functionerende!) digiCaM. Dan maar wat fotootjes maken, je moet wat en oh ja, wÁt was ik van de week nou tegengekomen op het WWW?! DÁt kon ik nou eens mooi gaan uitproberen!!! Het was namelijk DIT "onzinnig-maar-wel-grappig-tijdverdrijf".
en dan vraag ik me af, is het me gelukt? of?
dacht jij nou echt dat ik met de billen bloot ging hierO?
en dan ook nog een PSje;
kort na dees sessie hoefde ik me ineens helemaal niet te vervelen,
toen was ik namelijk plots druk bezig.... met het invullen
van een formuliertje. Tis toch wat.

TAG(-S): peugje,www
EN ALLES ZAL GOEDKOMEN

TAG(-S): gemoed
SKATE-SEIZOEN MET VERVE GEOPEND !
Gistermiddag de skates weer voor het eerst uit de kast gehaald en samen met M. naar het bos geskate. Het was weer even wennen, we (of laat ik voor mezelf spreken, Ik) ging(en) nog wel wat stroefjes en het ging ook nog eens regenen, wat het een bietskie glad maakte. Maar mede omdat we een fix aantal pitstops deden waarin koffie met Grand Marnier werd genuttigd, ging het in de loop van de middag steeds soepeler.
Nadat we de bos-tour met een "zalige-in-het-zonnetje-zit-sessie" (jawel!) op een terras af hadden gesloten durfde ik zelfs via de hoL naast het hertenkamp terug naar huis.
hahaha... als dat zo doorgaat,
dan vind u mij in de loop van de zomer
al stuntend op de Westblaak.
*oogjeknipt*
TAG(-S): skaten
PARKEERLUXE
Vanaf 2 april is mijn straat ook een "betaald parkeren"-zone geworden. Tot op heden was het zo'n beetje de enige straat in deze neighbourhood waar dat nog niet was doorgevoerd. Gevolg was dan ook dat ik de grootste problemen had om mijn peug te parkeren als ik toevallig eens voor zessen thuiskwam en in het weekend was het sowieso een drama. Beter kon ik dan niet met de auto weg, want als ik terugkwam dan kon ik hem geheid niet kwijt en moest de stoep er (met alle parkeerBONgevaren eraan vast) aan te pas komen. Maar vandaag dus geen last !!! Ik kom net terug van de sportschool, met mijn mooie, nieuwe parkeervergunning achter de voorruit en ik had gewoon nog 5 plaatsen ter beschikking! En dat is best lekker. Het kost je wel € 8,65 per maand, maar dan HEB je ook wat!
TAG(-S): peugje
GROTE BADDERDAG
Zo had ik gisteren dus een vrije dag genomen en stond alles in het teken van de "grote-lente-schoonmaak" in- en rondom het huis. (balkons schoongemaakt, plantjes gekocht en gepot, ramen gezeemd, gesopt, gezogen, Ach je kent het allemaal wel). Vandaag echter had ik mijn tweede vrije dag *grijnz* en deze stond ook helemaal in het teken van de "grote schoonmaak" maar dan op het gebied van mijn eigen huis, ehh... huLs . Ik ben namelijk naar het Elysium in Bleiswijk geweest. WÁt een luxe is dat; op een doorde-weekse (deze keer dus) dag, gewoon de hele dag niets anders dan liggen, zitten, tutten, soezen en badderen, badderen en nog eens badderen.

Elysium is echt een heel groot sauna-complex met heel veel verschillende sauna's, Turkse stoom-, bubbel-, zwem-, kruiden-, zout- en jetstream- baden. Mooie tuinen en relaxruimten er omheen, je kunt er gewoon een hele dag zoet zijn en nÓg niet alles gedaan hebben. Eigenlijk moet je het gewoon een keertje doen en meemaken, want geloof me, het is zÁlig!
Jans heeft dus de hele dag gebadderd en is behoorlijk schoon geworden, zowel van buiten als van binnen. Das ook nog zo, je knapt er echt aan aLLe kanten van op.
*reclamemaakfactuurtjenaarElysiumdedeuruitdoet*
LENTE IN MIJN BOL
ÉN NU OOK OP MIJN BALKONIA !!!

TAG(-S): gemoed,lente
