LIFE LOG
Iedere dag loggen, dat lukt me zeker niet, maar met enige regelmaat probeer ik hier dan toch een stukje "levenslog" te laten verschijnen.

REACTIES
Maaike (BRANIE JONGETJE): Die vent is niet…
Jannie (SS ROTTERDAM EN M…): Haha hunnie hebb…
Patrick (SS ROTTERDAM EN M…): Hunnie hoorden h…
Jannie (SS ROTTERDAM EN M…): Hoe kan dat nou …
Patrick (SS ROTTERDAM EN M…): Helemaal over he…
Jannie (BRANIE JONGETJE): Jaaaaaa sinds-éé…

ARCHIEF

CONTACT
Heb je schrijversdrang, maar heeft het niets van doen met deze logs? Klik direct door naar 't gastenboeK
of mailformulier.

BIJBLIJVEN




WEBLOGMOTOR


LAYOUT &
ALL CONTENT

©Jannie


ANDERE
LEUKE LINKIES

EN BEDANKT NOG, VOOR DE KERSTKAARTJES!

TAG(-S): kerst

KERST 2007

Zoals altijd starten we op kerstavond met onze kerstborreltraditie!


Dan 1e kerstdag met de fam, deze keer in het Vennenbos.


En de tweede dag just me and Marcus. En wéér die rooie Vino!

TAG(-S): kerst

EN DAN WENS IK JULLIE HIER NATUURLIJK OOK

KERST? ONZE PRÉ-KERST WAS WITTER!

Dit laatste weekend vlak vóór de kerst zaten we met zijn zessen in een houten hutje in Duitsland. Het was helemaal "op z'n Wham's" want vrijdags en zaterdags was alles nog prachtig mooi wit. De kerstboom en versieringen waren mee en zo ook een hele wagen vol boodschappen. Op vrijdag alles opgetuigd, de kadootjes onder de boom gelegd en al het eten en drinken uitgeruimd. Daarna kon de party beginnen! We hebben dus héél lekker gegeten, gedronken ('s avonds sloten wijn en 's morgens sloten koffie!), gelachen, gekletst, geluierd, in de witte wereld gewandeld ÉN.... om de kadootjes gedobbeld!


Het was nét de kerst van Wham dus. Alleen heeft Marcus mijn hart niet weggegeven de volgende dag, hij heeft het gewoon gehouden.


TAG(-S): kerst

KERST-KAART-ZAAKJES

In tegenstelling tot alle andere jaren (zoals bijvoorbeeld hier te lezen) ben ik deze keer zo vlot als wat (ja toch?), want de laatste liggen klaar om vanmiddag op de post te gaan en dan zijn ze toch echt ruim voor de kerst bij iedereen binnen.

Marcus vind dat we eigenlijk moeten stoppen met 'die onzín'. Ik begrijp wel wat hij bedoelt, maar aan de andere kant vind ik het altijd toch wel weer leuk om een paar regeltjes te schrijven aan degenen die ik bijvoorbeeld niet zo vaak zie. Even laten weten dat ik aan ze denk en even kort vertellen hoe het met mij gaat.

Wat vinden jullie?
*vragenddealtijdmassaalreagerende&enormgrotescharelezersaankijkt*

TAG(-S): kerst

PINKELTJE ONDER HET MES

Vanmorgen mocht Pinkeltje niet eten. Om hem niet al te veel te narren, lieten we Kinky en Lucifer met hem mee vasten. Ohw ohw wat hadden onze poezebeesten het slecht. Maar Pinkeltje was de zieligste, want hij moest aan het eind van de ochtend mee naar een mevrouw die hem een spuitje gaf. En toen hij een poosje later wakker werd waren zijn balletjes kaal en voelden leeg aan. Het zal je maar gebeuren, vooral Marcus leeft erg met hem mee. Of Pinkeltje de strekking van de ingreep begrijpt weten we niet, hij klom vanmiddag gewoon weer bovenop Lucifer om haar te likken en in d'r nek te bijten en vanavond ging hij ook weer voor het raam zitten mauwen en kreunen. Misschien heeft hij wat tijdig nodig om a-sexueel te worden? Wij zijn blij dat het achter de rug is.... ons lieve schatje laten ontballen.... leuk is anders.

TAG(-S): poesjes

KERSTMANNEN INVASIE

Het is dat mijn conditie bij lange na niet zo goed is als toen en we buiten dat een weekendje weg zijn op dat tijdstip, maar anders was ik hier zeker bij geweest. Lijkt me een waanzinnig gezicht... een rennende kerstmannen invasie! Misschien wél wat voor jou? *KLIK!*

TIP VOOR M'N ZUS?

TAG(-S): filmpje

LIEVE CORA

Vandaag is het een jaar geleden. Een jaar geleden was die onverwachte en verschrikkelijke dag. Vandaag stonden wij in de stromende regen, te kijken naar jouw foto. Jouw foto op een steen. Vandaag is het al een jaar lang, dat we het zonder jou moeten doen hier. Vandaag weten we wat het is, om jou voor altijd te moeten missen.

En vandaag, maar ook gisteren en morgen hebben wij aan jou gedacht. Vandaag vonden wij het fijn bij elkaar te zijn en vandaag hebben we gezegd, wat jij nu 'vast gezegd zou hebben'. Vandaag zijn wij bijeen geweest om daardoor ook een beetje bij jou te zijn. Hebben wij zinnen van jou nagezegd, hebben wij gelachen om de dingen waar we met jou ook om hebben gelachen.

Vandaag hebben we weer eens gezegd, hoe fijn het is dat wij vriendinnen van jou zijn geweest. Vandaag zijn we blij dat wij al deze herinneringen hebben. Vandaag treuren we omdat er geen nieuwe meer bij kunnen komen. Vandaag was van alles wat; tranen, gelach, weemoed, boosheid en berusting. We zullen wel moeten. Vandaag was van dat alles veel, vandaag was het al een jaar.

Vandaag hoop ik zo, dat jij het fijn en vredig hebt.

Vandaag is het een jaar geleden
en net als toen, moeten we morgen allemaal weer verder
en in morgen leef jij voor altijd, een stukje met ieder van ons mee.

TAG(-S): vriendschap


DE PRÉ-KERST WEL!

20-12-2007
WITTE KERST
IN AANTOCHT?

DINERTIME
AT OUR CATHOUSE

Keywords: poesjes

NUMOON
WAS COOL!

WIJ ZIJN
FF NUMOON'EN

THIS MORNING
AT MY DESK AT WORK

LEUK LEUK LEUK!

En nou maar eens afwachten of ik en alle mannen om me heen dommere antwoorden gaan geven, dat schijnt namelijk onderzocht te zijn.... *grijnz*

Pinkel's favorite spot.