JA, ALS IK DAN EEN JAARTJE NIET ZOVEEL B~LOG...
DAN WETEN JULLIE OOK HELEMAAL NIET DAT...Ik na al die jaren in peugjes gezeten te hebben,
tegenwoordig een Opel-Girl (van 40 dan, dat wel) ben!

TAG(-S): opel,peugje
JA, ALS IK DAN EEN JAARTJE NIET ZOVEEL B~LOG...

DAN WETEN JULLIE NIET EENS DAT... mijn oude-laptop-besje, waarop ik al die eerste schreden op het net maakte, inmiddels naar mijn moesje verhuist is en ik tegenwoordig achter een heuse macbook pro zit!
Het was even wennen, maar nu ben
ik toch heus wel een echte AppleFan!

pc
NOG STEEDS LIEF
Want wat hebben die Peet en Syl ons verwend met hun 12,5 jarig huwelijksfeest! Op vrijdagmiddag kregen we een adres op in Limburg en bij aankomst bleek dat we het hele weekend met zesentwintig man in een kasteel in Baarlo zouden doorbrengen. We hebben die vrijdag een "de dertiende" - spookdiner gehad, met aansluitend een speurtocht door de donkere omliggende bossen. Daarna een feestje in onze eigen ruimte met bar en muziek. Zaterdags hebben de mannen hebben een solex-tocht gemaakt (helemaal in stijl met leren jassen en capjes!) en gevist. De vrouwen hebben ge-high-tea'd en een workshop schilderen gedaan. Aansluitend hadden we weer een lekker diner en daarna feestje II en zondags sloten we het af met een gezellig ontbijt.
De feestjes waren super, er zijn mooie woorden gezegd, liedjes gezongen en er is een hoop 'gek gedaan'. Het samenzijn was super, lekker eens uitgebreid de tijd om met al die mensen bij te kletsen, die je ondertussen al zoveel jaren kent. Het kijken was super, kijken naar Peet en Syl met hun familie en al die mensen die ze in de loop der jaren in hun leven hebben gekregen. Kijken naar hoe leuk ze het vonden om die mensen bij zich te hebben en ze te kunnen verwennen met zo'n leuk weekend.
En we zijn niet eens in de maling genomen... ;o)
Peet en Syl zijn lief.
Fijn dat ze mijn onze vrienden zijn.
TAG(-S): vriendschap,weekendje_weg
WEEKENDJE WEG
Peet en Syl. Ik ken ze al 23 1/2 jaar en zij kennen elkaar NOG langer. Morgen zijn ze 12 1/2 jaar getrouwd en wonen ze al 25 jaar samen. En nu moeten we met 26 man, om 12:00 uur bij ze aantreden... Dan gaan we met ze weg en we komen zondag aan het eind van de middag pas weer thuis. We krijgen al maanden brieven van ze met zogenaamde hints over dit weekend, maar geen mens weet wat ze nou eigenlijk voor ons in petto hebben.
Al denk ik dat ze ons dit weekend flink 'in de maling gaan nemen', want zo zijn Pepie en Syllie wel, vind ik ze heel erg lief en nu ook weer super dat ze dit organiseren voor zo'n grote groep. Maar wat we dus geen doen over anderhalf uur tot aan zondagmiddag, we weten het niet....
Na het weekend weten we het wel,
kijken of ik ze dan ook nog steeds lief vind ;o).
TAG(-S): weekendje_weg
VANDAAG ...
...
loop ik al VIER JAAR (weg) met mijn lieffie.Love you forever Marcus!

TAG(-S): liefde
LEKKER LANG (RIJST-)TAFELEN BIJ INDONESIA
Een hele avond genieten van een tafel vol rijst en heerlijke toebehoren, mijn lief, zus, zwagert, pa en moesje die die dag 62 is geworden. Heel fijn. In alle opzichten RIJK~e~lijk getafeld!

TAG(-S): diner_review,fam
EN TOEN WAS ER DE PETPORTE
Twee weken geleden hebben wij er weer eens een klusmiddagje tegenaan gegooid en sindsdien is onze keukendeur voorzien van een naar ons idee, geniale uitvinding; "de Petporte".
Ons huis was namelijk al enige tijd een populair onderkomen van een stuk meer, dan de drie rechtmatige kattenbewoners. Een kattenluikje is ideaal om je katten op een makkelijke manier een vrij leven te gunnen, maar helaas ook een toegangspoort voor allen die met hen, door een luikje van 20 bij 20 passen. Een groot nadeel zo'n toegangspoort, zeker als er veel stoere katers in je buurt wonen, die dan bij jou binnen hun territorium eens eventjes af komen bakenen. Onze drie kattenkinders schijnen ze niet buiten te kunnen houden en worden er alleen maar heel zenuwachtig van, dus het werd tijd dat wij als huisbazen van het pand, eens met afdoende maatregelen op de proppen kwamen.
En afdoende is het! En zo simpel: Men neme 3 gechipte poezen en een Petporte. Terwijl men op een paar knoppen drukt, houdt men de poezen 1 voor 1 onder het luifeltje, zodat de chip-barcode wordt geprogrammeerd. Men zet de Petporte in de keukendeur leidt het kabeltje naar een stopcontact. Men doet de stekker in het stopcontact en is vanaf dat moment vreemde-kat-in-huis-vrij! Het luikje wordt namelijk slechts ontgrendeld als er een kat met een geprogrammeerde chip onder het luifeltje doorkomt, voor alle andere ongechipte én gechipte verschijningen blijft het stijf dicht.
Geniaal toch? Nog wel even moeten oefenen met onze eigen kattenkindjes, die al die piepjes en klikjes in het begin maar eng vonden. Maar dat is inmiddels al aardig gewend, dus wij vinden het een doorslaand succes. Zeker omdat we vanuit ons slaapkamerraam, de eerste avond al, een vreemde kater vergeefs met zijn kop tegen het luikje aan hebben zien tikken.
We lachten hem zachtjes uit. "Voortaan weer een luikje verder hunk. Dit is ONS territorium!"

TAG(-S): poesjes

