WEBSPINSELLOG
Op deze pagina('s)
vind je van alles
van wat ik
tegenkom op mijn
weg door de
"web (-design) Wereld".

REACTIES
Jannie (MEMOLANE): Misschien is het…
eamel (MEMOLANE): Ik zit nog steed…
Jannie (ZORG VOOR EEN AVA…): En als je dus GE…
Jannie (ZORG VOOR EEN AVA…): En als je je ema…
Jannie (ZORG VOOR EEN AVA…): Even showen... D…
Jannie (IMAGE TOOLBAR): Uhm... *na-twee-…

ARCHIEF

CONTACT
Heb je schrijversdrang, maar heeft het niets van doen met deze logs? Klik direct door naar 't gastenboeK
of mailformulier.

BIJBLIJVEN




WEBLOGMOTOR


LAYOUT &
ALL CONTENT

©Jannie


ANDERE
LEUKE LINKIES

REFERRER SPAM III

En dan staan ze binnen de korste keren,
lekker allemaal hier ipv op je referrerlist. Beter!!!

blacklist-Loglist; vol met referrerSpammerTs

TAG(-S): pivot,spam

REFERRER SPAM II

referrerSpam, zoooo irritant!

Yes! Ik ben van de referrerSpam af! Ik had echt al een week of twee last van een referrerSpambombardement naar allerlei 'shitsites' en dat is behoorlijk irritant dus. Nu ben ik toch nog eens even bij mijn Pivot-blacklist-Tool ingelogd en zag daar dat er nog iets niet in orde was mbt de installatie ervan. Ik ben bij het installeren vergeten om de volgende handeling te verrichten:
Het bestandje: getref.inc.php dat je vindt in je pivot-rootmap in /includes/ moet je vervangen door hetzelfde bestandje dat je vindt in je blacklistdirectory, in je weblog-rootmap in /extensions/blacklist/extras/.

Et voila (!!!), het werkt. Thanx Marco van de BlacklistTool!

TAG(-S): pivot,spam

REFERRER SPAM I

Ik word nu echt belaagd door referrerSpam zeg! Ieder minuut staat ingevuld door viagra- phentermine- en nog wat meer van die kwakzalverSpaMpillen-leveranciers. Kon daar nu ook wat tegen gedaan worden via die PIVOT-BLACKLIST??? Ik heb nu ff geen tijd om er naar te gaan zoeken. Maar kom jij net langs en heb je 'de gouden tip'. Ik ben een en al oor!

TAG(-S): pivot,spam


VERDER TERUGKIJKEN IN HET WEBSPINSEL-LOG?
DOE DIT VIA DE MAANDARCHIEVEN AAN DE LINKERZIJKANT

Ga naar mijn Pivot-LogiN

Ga naar Pivot.Net

Lees de Pivot-handleiding

Ga naar het Pivot-ForuM